Bölümler

CV Hazırlama ve Mülakat Teknikleri

CV’niz; iyi bir izlenim oluşturmak, niteliklerinizi göstermek, sahip olduğunuz beceriler ile başvurduğunuz pozisyon arasında uygunluğu vurgulamak için önemli bir husustur. Cv’nin amacı ise; işe alım yapan kişinin dikkatini çekmektir. Bu sebeptendir ki Cv’niz özgün olmalı ve sizi tam anlamıyla yansıtmalıdır. Cvlerde olmazsa olmaz konu başlıkları vardır.

Devamı

Mülakat

Mülakat, işe alım yapacak bireylere kendinizi kısaca ve hızlıca tanıtmanız gereken bir görüşmedir. Bu görüşmede sizden beklenen şey kısıtlı süre içerisinde kendinizi en iyi şekilde anlatmanızdır.

Devamı

Etkili Sunum Teknikleri

Sunumlar, hayatımızın hemen hemen her aşamasında karşımıza çıkarlar. Eğitim hayatımızla başlayıp iş veya akademik çalışmalarımıza kadar bizim için vazgeçilmez bir yöntemdir.

Devamı

Kapak (Önyazı) Yazımı

Kapak (Ön yazı) yazısı, sizin hakkınızda ön bilgiyi karşı tarafa sunan ve özgeçmişinizi de destekleyerek sizi diğer adaylar arasından ön plana çıkaran bir metindir. Ön yazınızda başvuru yapacağınız alanla ilgili bilgi, beceri ve deneyimlerinizi kısaca ifade ediniz. İş yeri ve çalışmak istediğiniz pozisyonu neden tercih ettiğinizi ve işyerine ne açıdan faydalı olabileceğinizi belirtiniz.

Devamı
100

Kariyer Günü

1

Etkinlik

100

Bölüm

1000

Kişiye Staj İmkanı

Kariyer Geliştirme Ofisi

Bizden Haberdar Olun!